Psikoteknik Belgesi Hakkında Merak Ettikleriniz

SORU 1 - Psikoteknik Belgesi Nedir ?

Psikoteknik Belgesi, veya psikoteknik raporu eşya ve yolcu taşımakla sorumlu ticari araç sürücülerinin Karayolları Genel Müdürlüğünün belli kanunları kapsamında sahip olması gereken psikolojik değerlendirme testleri sonucunda temin edilebilen resmi bir belgedir. Antalya Psikoteknik alanında firmamız, kanunlar çerçevesinde mevzuata uygun şekilde psikolojik değerlendirmeler sonucu sürücülere bu belgeyi vermektedir.

SORU 2 - Psikoteknik Belgesi Nasıl Alınır ?

Psikoteknik Raporu sadece yetkili ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı psikolojik değerlendirme merkezlerinden alınır. Dilediğiniz psikoteknik merkezinden alacağınız randevu gününde ve saatte, gerekli evraklar ile merkezde bulunmanız ve psikologlar tarafından tabii tutulduğunuz testlerden geçtiğiniz ve akabinde bu testlerde başarılı olmanız durumunda psikoteknik belgesi almaya hak kazanırsınız.

SORU 3 - Psikoteknik Belgesi Kimleri Kapsıyor ?

Psikoteknik belgesi , eşya-yük ve yolcu taşımacılığıyla sorumlu ticari sürücüleri kapsamaktadır. Antalya psikoteknik belgesi almak isteyen sürücüler firmamızdan kolaylıkla randevu alabilirler.

SORU 4 - Psikoteknik Belgesi Fiyatları Nedir ?

Psikoteknik belgesi, takribi 1 saat süren psikolojik değerlendirmeler sonucu verilen bir belgedir. Psikoteknik belgesi ücretleri hakkında internet sitesi veya telefon üzerinden bilgi verememekteyiz. Fakat Antalya Psikoteknik Hedef Psikolojik Değerlendirme Merkezimizden hızlıca randevu oluşturup, kolaylıkla psikoteknik belgenizi temin edebilirsiniz.

SORU 5 - Psikoteknik Değerlendirme Testleri Nelerdir ?

Psikolojik değerlendirme, sürücünün refleks, karar verme, sorumluluk alma, hafıza, el-ayak-göz koordinasyonu gibi sürücülüğü ve trafiği etkileyen etmenleri test altına almaktadır.

Antalya Psikoteknik Belgesi Nasıl Alınır ?

Antalya psikoteknik sektöründe kısa sürede zirveye ulaşmış, müşterileri ve ziyaretçileri tarafından tam not alan Hedef Psikoteknik , sürücülere en donanımlı ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Buraya dokunarak merkezimizden hızlıca randevu alabilirsiniz.